Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden 2007

19. 2. 2007

26.1.2007
Lizzie
Pane bože já jsem psala už dvakrát newskách špatné datum to naštve když si uvědomím , že polovinu z vás to asi hodně zmatlo :-))) No , ale spět k novinkám zase je přepsán program na Bones a Kabel1 a jen chci říct , že teď díl co byl ve středu Bones o Kanibalovi byl naprosto fantastickej podle mně :-))) No , ale spět k věci a pak jen , že je další díl Angeli se jménem Trénig. Jak už nikdo ví byl problém s jeho velikostí a tak byl skrácen a dalšího pokračovaný byste se měli dočkat do 3dnů nejdelé , protože už je na psané jen opravit pár detailu a tak zatím tu je Angela Trénig.
Jo a ještě na blogu jsou umístěné moje nové wally jejich tam trošku víc a James se ještě nedostal ke Kodovaný tak kdybyste se chtěli mrknout tak Http://slayer.blog.cz23.1.2007
Lizzie
Tak jelikož máme problémy z dílkou další Angeli a o povídkové stránce se rozhoduje tak aby vám to nebylo líto mám tu pro vás nikolik set Avatarů a jednu Animačku nic moc , ale staje tu je :-))) Do Galerky to James nahraje později a pak u mám spešl poděkovaníčko pro vás , protože jsem překročili hranici

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

Avatar 100x100

A jedna Animka

Angel
21.1.2007
Lizzie
Mám tu pro vás nový díl Angeli a to 3 díl. Který nese název A co teď Angelo?? Takže hurá do čtený a ještě jednou vás prosím aby kdo ještě nehlasovl , aby dal hlas do Ankety jestli má být udělaná zvlaštný povídková stranka čím víc hlasu bude tím dřív se rozhodnun jestli bude a bude te si moc vychutnat další 2 new povídky takže tady to je20.1.2007
Lizzie

Takže jak bysme to řekli jak už jsem se jednu zmiňovala o Scanech tak jeden bude pravě o The Grudge což je vlastně Nenávist 2 do češtiny Přeloženo ještě jako Smrtící Nenávist 2 v tomto filmu hraje Sarah jako hrdinka s prvnýho dílu Keren a pravě tenhle film pravě běží v kinech už pár dní teď si přímo nejsem jistá přesným datumem , protože to nějak přesouvali a tak takže se moc omlouvám , že to neříkám dřív , ale pravda je , že i já jsem na to tak nějak zapoměla. Tak já už jsem měla tu možnost vidět Nenávist jak 1 tak 2 s tím , že bohužel ve 2 se Sarah oběvuje jen na začatku což mně upřímně příde líto , ale i tak mi to příde jako velice povedený horor a jen tak mezi námi jeden z mých nej hororu společně z valentýnem :-)) Tak teď vám tu dám pár odkazu na Stránky největších českých kin a vždy pod nimi budou vypsany které z jejich komplexu to dává.a pak vám povím něco o nenávisti kdo tam hraje zajímavosti a tak no a na konec pár foteček a trailery hned zde pod textemU Většiny kin přístupnost od 12 s tím , že film je pouze s titulky (Aspoň si mužete vychutnat Sarah Hlas :-)

PalaceCinemas.cz
Slovanský dům, Nový smíchov, Letňany , Olimpia a Velký špalíček

CinemaCity.cz
Galaxie, Zličín , Flora,

VillageCinemas.cz
Černý most, Anděl


Nenávist 1 a 2

Návaznost - Takže jednička i dvojka jsou Remake filmu Nenávist1 a Nenávist2 od Japonského režisera Takashi Shimizu s tímž , že si je přetáčel sám původní vznikli v roce 2003 a nová 1 v roce 2004 a nová dvojka 2006 která je přeložená do češtiny jako Smrtící nenávist no jé těžké přesně říct jak to tam je , protože to všecko se ještě váže na film Juo-on který má taky dvě části a ještě víc já jsem se v tom vážně zamotala no prostě pravdu řekla už nevím co je čeho Remake a jen vím , že Nenávist z roku 2004 a 2006 jsou ze Sarah a jdou po sobě jako příběh. Tak to by bylo k návaznosti.

Režie - Takashi Shimizu
Hrají - Nenávist 1 - Sarah Michelle Gellar, Clea Duval, William Mapother, Bill Pullman, Kadee Strickland, Ted Raimi, Grace Zabrieski,Jason Behr
Smrtící Nenávist- Sarah Michelle Gellar, Amber Tamblyn, Edison Chen, Arielle Kebbel, Jennifer Beals, Joanna Cassidy, Eve Gordon
Obsah- Nenávist 1 začíná jako poměrně klidný film kdy Sarah jako Karen žije v Tokiu se svím přítelem a jen tak si žije svůj život v cizí zemi. Studuje na socialní pracovnici a jednoho dne dostane příležitost hlídat jednu starou paní v jednom starém domě kvůli tomu , že dívka která tam měla nastoupit nepřišla ten den do práce , ale od chvíle kdy Karen (Sarah) vstoupí do toho domu stane součastí nečeho čemu ani sama po chvíli nemuže uvěřit. Podle staré čínské legendy když někdo umře ve velké zlosti a nenávisti jeho duch zůstane na místě jeho umrtí a mučí každého kdo vejde do onoho místa. Karen si to po nějaké době začne uvědomovat , ale nebude sama nenávist totiž sleduje každého kdo vejde do onoho domu kde byla zavražděná mladá Kayako jejím vlastním manželem který v té zlosti zabil i jejich syna a kočku a poté se sám oběsil. Karen pomalu začne od krývat co se v domě opravdu stalo a na konec , když nenávist dostane i jejího přítele rozhodne se dům zapalit a zničit. Karen však byla hospitalizovana v Tokijské nemocnici kde si o ní myslí , že zapalila dům i přítele a , že je vlastně blázen a aby toho nebzlo málo Karen zjišťuje , že zapalením domu se vlastně nic nevyřešilo jen je vše Horší.
Smrtící Nenávist - Začíná jako příběh 3 dívek které se jen tak ze srandy vydají do onoho domu kde zabíjí Kayako z rodinou a tím se stanou součastí a postupně mizí. Také tam současně probíhají příběhy lidí z jednoho paneláku a také pokračuje příběh Karen za kterou až z Ameriky přijede její sestra která si nejdřív myslí , že její sestra je opravdu blázen , ale po udalostech jako je pád Karen ze Střechy nemocnice a nedobrovolný vstup do domu kde vládne nenávist jí přesvědčí , že opravdu nšco není v pořadku a začne pátrat potom co se stalo její sesře a co muže udělat proto aby ta noční můra konečně skončila.

Zajímavosti -
Filmy jsou Remake takzvané filmy které již byli opětovaně. Stejně jako Kruh.

Stejně jako Japonský horor Kruh který si je z nenávistí tak trošku podobný patří nenávist k jnové vlně japonských hororů.

A ještě jednou kruh Hlavní představitelka ve filmu Smrtící Nenávist a to Amber Rose Tamblyn která hraje sestru Karen ( Sarah ) si také zahrala v Kruhu.

V Nenávisti 1 si ze Sarah zahrali lidé co s ní Hráli v Buffy Přemožitelce upíru více v obsazení pod textem

Na nenávist a další filmy byla vytvořena parodie Scary Movie 4

Hrají - Sarah Michelle Gellar - No tak Sarah Alias Buffy vám tu asi moc představovat nemusím , ale její postavu a to Karen bych mohla přiblížit. Takže Karen přijela do Tokia se svím příběhem studovat na socialní pracovnici a kdyby nikdy nevstoupila do domu s nenávistí asi by byla v tomto oboru velice uspěšná nic meně do domu vstoupila a tím se stala hlavní akterkouu příběhu 1. Karen se jako jediná do žije 2 ve které však zemře pádem ze střechy díky Kayako. Jejímu pádu přihlížela její sestra a Karen věřila , že je jediná kdo muže kledbu zastavit dřív než bude pozdě. Ze svou sestrou která se oběvuje ve až ve 2 se před odjezdem dosti pohádala a nemluvili spolu do doby dokuď za ní její sestra na rozkaz jejích nemocné matky nepřijela.

Clea DuVall - Další akterka 1 dílu zahrala si manželku majitele domu naprosto stracenou v ciyím městě , ale stracená nebyla moc dlouho jelikož poměrně brzy umřela a tak se ve filmu oběvuje spíš jako vzpomínka kterým přihlíží Karen.
Cleu si však mužete pamatovat i z Buffy a to z dílu 1x11 Out of mind, out of sight alias Sejde z mysli sejde z očí kde si zahrala Neviditelnou dívku která napadala studenty kvůli Cordelii a nevšímavisti všech ostatných.

Bill Pullman - Bill se sice v Buffy neoběvil , ale zato patří k jedněm z jeužasnějších herců současnoti a to nejen proto , že hraje zhruba od roku 1986. V Nenávisti si zahral člověka který za to vlastně tak trošku mohl , protože do něj se zamilovala Kayako a zapsala si to do deníku který potom našel její muž a pravě v té chvíli začali všecki události i on sám byl pak postihnut kledbou a říká se , že se sám zabil , ale já si myslím , že v tom má prsty Kayako no , ale spátky zase v Billovi. Bill si zahrál ve spoustě filmů ale zsmínku stojí s tý hromady pro nenávist duležitý fil a to Scary Movie 4 a to jak ste se již mohli dozvědět je vlastně 4 díl Parodíí na různé filmy většniou horory a pravě 4 zahrnuje i nenávist a tam si Bill zahral , ale né svou původní postavu v nenávisti nýbrž parodoval postavu z Vesnice na tema nenávist no to byste museli vidět.

Jason Behr - Nám znamí nejspíš jen z Roswellu nebo z Dawsnova světa a nebo možná si nikdo vzpomene na Buffy 2x07 Lie to me - Lži mi Kde se oběví straý znamí Buffy ještě z doby kdy žila v L.A Ford a pravě Forda si zahrál Jason. A jinak Jason si zahrál v nenávisti přítele Karen (Sarah) který umřel na konci filmu a Karen potom obviňovali z jeho smrti přetso , že její vina to opravdu nebyla , ale kdo by tomu věřil když proti Karen stály důkazy.


Tak To je tak vše k Nenávisti jako takové teď jen fotky a Videa.

The Grudge 1

The Grudge Poster


Sarah - Karen

 

Sarah - Karen

 

Sarah - Karen

 

Sarah - Karen

 

Clea DuVall

 

The Grudge House

 

The Grudge


Ford z Buffy

 

Ford a Buff jako Karen a její přítel v nenávisti

 

the Grudge 1

 

Sarah - Karen

 

screen Sarah - Karen

 

The Grudge 2


The Grudge 2 Poster

 

The Grudge 2

 

Napadená dívka

 

Novinář - pomáha sestře Karen


Sarah - Karen

 

Amber jako sestra Karen

 

Scary Movie 4

 

Parodie Scary Movie

 

Scary movie 4 jako the grudge

 

Poster k parodii Scary movie 4

 

Herci z Buffy a The Grudge 1

 

Sarah Michelle Gellar - Buffy

 

Premiera The Grudge 2004

 

Premiera The Grudge 2004 2

 

Jason Behr - Ford

 

Premiera The Grudge 2004 3

 

Premiera The Grudge 2004 4

 

Clea DuVall - Neviditelná

 

Premiera The Grudge 2004 5 Clea DuVall a Sarah


Premiera The Grudge 2004 510.1.2OO7
Lizzie
Tak je tu opět aktualka a to s pokračovaním Angeli the Vampire slayer z názvem staří znamí se vracejí :-))) první díl zde - Tajemné místo (1) pokračovaní zde- Staří znamí se vracejí (2). A pak je hotová další povídka a ná vás je v anketě rozhodnout jestli bude samostatná stránka o povídkách nebo jestli bude jen sekce povídky upozorňuji l, že do obou bude moc posílat i vy své povídky , ale na samostatné stránce podle mně to bude přehlednější , ale v každém případě je to na vás ankte je zde - Ankety


7.1.2007
Lizzie
Tak mám tu ten Trailer k nebezpečným znamostem no teda spíš music video , ale stejně si myslím , že se vám bude líbit Sarah se v něm objevuje docela častota :-)) vlastně skoro pořad a podle mně jí to tam moc moc sluší takže tady je Music video Velmi nebezpečné znamosti :-)) zase z medií na slayer1 :-) bívalé galrce :--)
4.1.2007
Lizzie

Tak je to jeden den po vysílaní Davida Boreanaze (Angel) ve sběratelých kostí a tak tu pro fvás mám anketku jak se vám Bones líbyli :-)) Nebo jestli ste je vubec viděli:-) já osobně sem si Davida nemohla ujít a vyplatilo se bylo to fakt perfekt :-)) až na konec my přišlo divný , že tam nechali vraha z tím druhým otočili se k nim zády a chystali se odejít nu což nebudem do toho rýpat ne?? :-)))) A jinak zatím nic no... a pak zhruba za hodku slovenská Tv markíza vysílá triler Velmi nebezpečné znamosto ze Sarah Michelle Gellar (Buffy) Tak kdo muže nenechte si to ujít je to uža film podle mně jeden nejlepší ze Sarah :-))) Tak k němu seženu nějaké videiko ať se apoň pokocháte tím a něco vám o tom povypravím:-) jinak na hpře v mottu jsem vám dala další díl Bones a a přemýšlím co jsem ještě chtěla no uvidímě jinak ty Velmi nebezpečné znamosti Markíza - 22:05 - Cruel intension - SMG.

Velmi nebezpečné znamosti - Zdroj: Tv Program.cz


Velmi nebezpečné znamosti -
1999

Motto
Hra na svádění má jediné pravidlo. nikdy se nesmíš zamilovat ! Sex, vášeň, zrada a ďábelská sázka o panenskou nevinnost.

Krátký popis
Kathryn a Sebastian jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci, protože jejich nechutně bohatí rodiče spolu uzavřeli druhé manželství. Výraz "zlatá mládež" se ani zdaleka nepřibližuje jejich dekadentnímu životnímu stylu. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neodolatelně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile. Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette, připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56...


Hrají-

Sarah Michelle Gellar jako Zradná Kathryn


Ryan phillipe jako její bratr Sebastian.

Reese Whinterspoon jako Anette Hargerová

Selma Blair jako Cecily Caldwellova

Tara Reid jako Marci Greenbaumová

o Filmu - zdroj-Kfilmu.net

délka-97 min.

přístupnost- by měla být od 12 let , ale myslím si o tom sví :-))))

žanr- Drama nebo Triller

Tržby v USA za první víkend: 13 020 565 $ (2312 kin)
Náklady na výrobu: 40 mil. $

Originální název: Cruel Intentions
Česká premiéra: 17. června 1999 (před 2758 dny)
Světová premiéra: 5. března 1999 (před 2862 dny)
Natočeno: USA 1999


1.1.2007
Lizzie
Tak Ahojda všichni zdravím vás já Drusilla, James a můj New Note Book ze kterého vám teď píšu:-))) a mám s tím menší problémky kvuli klavesnici:-) jak na nový rok tak po celý rok takže vám přináším new spřatelenou stránku a doufám , že se budem spřatelovat dál :-))) ta stránka je Buffy-Slayer.estranky je naprosto užasná vede jí Tara:-) a jsou tam tak rozkošný obrázky jeden hezčí než ten druhý :-))) no uvidíte sami :-)) no pak smutná správa odešla jedna spřatelená stránka no..... , ale to neva máme Taru:-))) a ta nám vše vynahradí:-) a pak byl vysoký zajem o Angelu dokonce byl yájem o ní takový , že mi kvuli ní došli 2 maily.-) což mně i Dru moc těžší a tak vám chci říct , že pokračovaní přibide do 3 dnu možná i dnes:-)) a to je vše zatím Lizz

Obrazek